Záruka čerstvosti a kvality produktů

Chocolissimo - čerstvost bez kompromisů

Naše čokolády Chocolissimo za svou neopakovatelnou chuť vděčí nejen prvotřídnímu složení a sofistikovaným recepturám, ale taktéž tomu, že při výrobě nepoužíváme škodlivé konzervanty. V tomto ohledu neuznáváme žádné kompromisy. Čokolády jsou ručně vyráběné a vznikají na Vaší objednávku, proto jsou nejčerstvější a nejchutnější ihned po doručení. Čokolády Chocolissimo je samozřejmě možné přechovávat, skladování by však nemělo trvat déle než několik týdnů – koneckonců pravá čerstvost nemůže trvat věčně.

Všimněte si prosím krátké doby spotřeby čokolád CHOCOLISSIMO. To je nejlepší záruka jejich čerstvosti a kvality složení. Naše čokolády doporučujeme přechovávat při teplotě 15 - 20°C.

Pokud tedy plánujete objednat čokolády Chocolissimo na speciální příležitost, doporučujeme objednávku zaslat s pouze několikadenním předstihem, nebo se kontaktovat s naším klientským centrem: info@chocolissimo.cz. Zaručujeme dodání nejčerstvějších čokolád.

Pouze to, co je nejlepší

V Chocolissimo neuznáváme polovičatost. Všechny naše čokolády jsou vyrobené tradičními metodami našimi čokoládovými mistry. Při výrobě čokolády nešetříme stoprocentním kakaovým máslem, díky kterému čokoláda získává neopakovatelný vzhled a chuť. Všechny přísady jsou vybrány od nejlepších dodavatelů. Mnoho výrobků, které jsou na trhu a které jsou nazývané čokoládovými produkty, nemají s dobrou čokoládou mnoho společného. Místo kakaového másla obsahují rostlinný tuk, místo přírodních přísad jsou do nich dodávány přísady, které jsou téměř stejné jako přírodní. Čokolády, které na poličkách v obchodech tráví dlouhé měsíce, ztrácí svěžest a chuť. Děláme všechno proto, abychom Vám zajistili spokojenost s provedeným nákupem. Pokud byste z jakéhokoliv důvodu nebyli spokojení s našimi produkty, prosíme kontaktujte nás na adrese: info@chocolissimo.cz

Čerstvé čokolády Chocolissimo právě včas!

  • akcni slevy
  • cokolady s fotografii
  • cokoladove novinky
  • omluvne darky
  • drevene krabicky s gravirovanim
  • svatebni darky
  • darky pro zamilovane
Copyright © 2014-2016. E-commerce by fifny.com