Reference

Podívejte se na hodnocení našeho obchodu. Přečtěte si, co o nás a našich produktech říkají klienti.

Objednávala jsem zde poprvé Chocotelegram. Přišla nádherně zpracovaná a zabalená veliká čokoláda a já jsem velmi spokojena. Určitě nezůstanu jen u jedné objednávky.
Ivana Šustrová
Po 3. Objednávce v tomto obchodě, přišel poprvé dárek zlomený :-( ani jedna krabička poškozená nebyla, ale čokoláda zlomená napůl. Čokoláda ovšem vždy výborná.
Šárka
Úplně boží stránka. Objednala jsem čokoládky s potiskem ve svatební krabičce a dala novomanželům jako jeden ze svatebních dárečků. Měly úspěch :-) Na stránce Chocolissimo je spousta krásných věcí a až bude příležitost, určitě si zase nějaké čokoládky či pralinky objednám. PS: S dopravou bylo také vše v pořádku :-) Děkuji :-)
Zůza
Objednávala jsem CHOCOTELEGRAM. S objednávkou jsem velmi spokojena, ani jsem nečekala že to bude tak veliké a tak dobré =). Jediné co mě zklamalo, nepřišel mi email o přijetí objednávky (až po té co jsem si tam zavolala), ani email o odeslání objednávky. Netušila jsem tedy vůbec jak na tom s objednávkou jsem. Jinak veliká spokojenost!
Kateřina
Krasne provedena chutna cokolada a Vyborny darek.Vsem doporucuji za tu cenu se opravdu vyplati prava cokolada jak ma byt! Za plny pocet hvezdicek
Petra
Zboží jsem nakupovala uz v tomto obchodě 2x.zboží nádherné i komunikace opravdu úžasná.Až na pproblem dodani,dorucovaci spolecnosti pokaždé,
Anna
Dnes jsem obdržela absolutně neuvěřitelnou krabičku sardinek. Čokoládička je luxusní, perfektní provedení, všem mohu jen doporučit. Jsem naprosto spokojená.
Šárka Bendová
Tahle čokoláda je ta nejlepší kterou jsem kdy ochutnala. Je to prostě taková lahoda, že není možné zapomenout. Jsem velice spokojená i s dřevěnými krabičkami ve kterých je také čokoláda balená. Jsou vysoce elegantní a možnost gravírování udělá z dárku osobní záležitost.
Petra
Není nad spokojeného zákazníka. Výběr zde je velmi rozmanitý a není možné si nevybrat. Zaujme prostě každého. Jak vzhledem, tak posléze i rozmanitostí chutí. Objednání je velmi snadné a v případě jakékoliv nesrovnalosti je vám vždy nápomocen personál, který velmi rychle dokáže reagovat na vaše dotazy. Chtěla bych jim tedy touto cestou velmi poděkovat a popřát, ať prosperují i nadále. A vám, kteří budete tuto recenzi číst, dopuručuji tento obchod vyzkoušet. Opravdu to stojí za to a radost, kterou můžete skvělou čokoládou v luxusním balení někomu udělat je k nezaplacení.
Alena Urbanová
Absolutně nejlepší čokoláda, jakou jsem kdy ochutnala, v nepřeberném výběru, že jsem nevěděla, kterou pralinku sníst jako první. Navíc v nádherném luxusním balení - dřevěná čtyřpatrová krabička s gravírovaným věnováním. Jedním slovem nádherný dárek! Bleskurychlé dodání a vynikající spolupráce (zejména s p. Steinicem). Doporučuji!
Andrea Charuzová
  • čokoládové slevy
  • čokolády s vlastní fotografií
  • čokoládové novinky
  • Pro zamilované
  • dřevěné krabičky s gravírováním
  • svatební dárky
  • čokoládová omluva
Copyright © 2014-2016. E-commerce by fifny.com