Reference

 Rozhodně doporučuji
Službu jsem využila poprvé a velká spokojenost. Dobrá komunikace, rychlost dodání a výrobky jsou ve skutečnosti ještě hezčí než na fotografiích. Úžasná práce.
 Neuspokojivé
Čokoláda prima, ale nevím, zda chybu udělala firma nebo dopravní služba. Objednala jsem na stejnou adresu (několikaposchoďový dům) dvěma různým adresátům (jiná jména, jiná telefonní čísla) dvě opravdu velké, ale přeci jenom různé dřevěné krabice bonbónů. Bohužel, nakonec byly doručeny obě jen jednomu z adresátů. Přičemž druhý - moje maminka - dostala sms, že má čekat na doručení zásilky, ale nic nedostala. Zahodila tak jedno odpoledne a měla zkaženou před-oslavu Dne matek. Naštěstí druhý adresát byl natolik korektní, že jí "její" bonbony předal..... Je to ale fakt taková kvantová fyzika doručit dvěma různým adresátům na stejnou adresu dva jiné balíčky?
 Rozhodně doporučuji
Objednala jsem si čoko-telegram, který přišel ve sjednaný den, krásně zabalený, uvnitř lahodná čokoláda, jsem opravdu velmi spokojená. Barevnost balícího papíru a obálky na přání dokonale sladěná. Výborná práce. Moc děkuji, udělali jste mi i příteli radost.
 Rozhodně doporučuji
Chocolissimo nema "jen" krasne a originalni darky, ale ma zaroven velmi kvalitni produkty! Ziji mimo republiku a cela rodina muj posledni darek komentovala a moc se jim libil a hlavne velmi chutnal (krabice cokoladovych bonbonu s fotografii). Chocolissimo velmi doporucuji! Uz se poohlizim po dalsim darecu, ktery udela radost.
Doporučuji
Dne 5.3.2018 jsem objednal mimo jiné 2 chocotelegramy k MDŽ s datem doručení 7.3.2018. Zásilka mi byla doručena v termínu, bohužel v ní jeden telegram chyběl. Po telefonickém a meilovém upozornění dodavatele jsme se dohodli na doručení i opožděném a to proběhlo 9.3.2018. Zamrzelo mě však, že nedoručení úplné zásilky společnost neměla snahu řešit nejakou drobnou kompenzaci. Kvalita čokokolády je však skvělá.
 Průměr
Objednávala jsem zde poprvé Chocotelegram. Přišla nádherně zpracovaná a zabalená veliká čokoláda a já jsem velmi spokojena. Určitě nezůstanu jen u jedné objednávky.
 Průměr
Úplně boží stránka. Objednala jsem čokoládky s potiskem ve svatební krabičce a dala novomanželům jako jeden ze svatebních dárečků. Měly úspěch :-) Na stránce Chocolissimo je spousta krásných věcí a až bude příležitost, určitě si zase nějaké čokoládky či pralinky objednám. PS: S dopravou bylo také vše v pořádku :-) Děkuji :-)
 Průměr
Objednávala jsem CHOCOTELEGRAM. S objednávkou jsem velmi spokojena, ani jsem nečekala že to bude tak veliké a tak dobré =). Jediné co mě zklamalo, nepřišel mi email o přijetí objednávky (až po té co jsem si tam zavolala), ani email o odeslání objednávky. Netušila jsem tedy vůbec jak na tom s objednávkou jsem. Jinak veliká spokojenost!
 Rozhodně doporučuji
Krasne provedena chutna cokolada a Vyborny darek.Vsem doporucuji za tu cenu se opravdu vyplati prava cokolada jak ma byt! Za plny pocet hvezdicek
 Rozhodně doporučuji
Zboží jsem nakupovala uz v tomto obchodě 2x.zboží nádherné i komunikace opravdu úžasná.Až na pproblem dodani,dorucovaci spolecnosti pokaždé,

Přidejte hodnocení

Sledujte sladké příležitosti a zprávy ze světa čokolády!
Najdete nás také na těchto stránkách:
Kontakt
Pon. - Pá. 8:00 - 15:00
Zákaznické centrum: 

225 850 236
​776 496 115
E-mail: info@chocolissimo.cz

Obsluha firemních klientů:
E-mail: b2b@chocolissimo.cz

Více informací

Rádi Vám pomůžeme.
Máte dotaz ohledně produktu nebo doručení?
Chcte zjistit stav Vaši objednávky?

Pošlete zprávu


Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net