Čokoládové vzkazy
Zpráva pro zamilované

Čokolády s personalizací

Individuální a jedinečná čokoláda? Ano! V naší nabídce naleznete fotobonboniéry s belgickými pralinkami, gravírované dřevěné škatuľky a čokoládky s jedlým potiskem. Všechny personalizace provádíme už od 1 kusu!

Přání z čokolády

Čokoládová zpráva

Hledáte originální přání? Pak jste tady správně! Vytvořte si vlastní sladká přání z kostek výborné belgické čokolády. Vsaďte na originalitu!

Napsat zprávu

Choco Blog 🧁

Vytvořili jsme toto místo, abychom Vás vzali do čokoládového světa. Seznámíme Vás s historií čokolády, s jejími vlastnostmi a dozvíte se, jak vzniká. Dáme Vám tipy na dárky, podělíme se o recepty a překvapíme Vás nejednou zajímavostí. Vynasnažíme se Vám představit proč čokoláda zlepšuje náladu, nebo jaký má vliv na zdraví. Poznáte, jak je možné jíst čokoládu, v jakých podobách a s jakými přísadami, nebo co kreativního a zajímavého je možné s čokoládou provést. Přijďte! :)

4.4.2024 Kategorie: Tajemství čokolády

Je výborná, rozplývá se v ústech a je těžké jí odolat. Je však čokoláda zdravá? Vyvracíme některé mýty o jejích vlastnostech! 

Více
Kategorie: Lifestyle

Hledáte ideální dárek pro maminku ke Dni matek? Chcete, aby byl výjimečný, vykouzlil jí úsměv na tváři a dlouho na něj vzpomínala? Žádný problém – víme, jak vám s tím pomoci. Vsaďte letos na čokoládové dárky od Chocolissima a věnujte mamince speciální sladkou pochoutku!

Více

 Vítáme ve světe belgické čokolády

Doručení a způsob platby
Způsob doručení
✔Přepravní společnost PPL

Možné způsoby platby:
✔ kreditní / debetní kartou ✔ PayPal ✔ PayU
✔ bankovní převod ✔ dobírka

Více


 
Reference
Záruka kvality
V Chocolissimo klademe velký důraz na kvalitu. Všechny naše čokolády jsou vyráběny nejlepšími čokoládovými mistry, za pomoci tradičních metod a za použití výhradně čerstvých a vysoce kvalitních surovin.

Více

Výjimečné přání pro nejbližší

Čokoláda zaručuje jedno z největších potěšení. Co kdybyste mohli s její „pomocí” vytvořit jedinečná a originální přání? Díky čokoládovým telegramům každá příležitost bude ještě kouzelnější! Každou sladkou zprávu lze zabalit do klasické obálky nebo do elegantní dřevěné krabičky. Navrhněte si svůj unikátní telegram pomocí našeho konfigurátoru, uložte kostičky s písmenky do vybrané dekorativní obálky a ozdobte kostičkami se speciálními znaky nebo dekoracemi, které jsme připravili pro všechny příležitosti. Sladký telegram Vám můžeme zabalit jako dárek do ozdobného papíru se stuhou a doručit na Vámi uvedenou adresu. Exkluzivní čokoládové dárky jsou naší specialitou! 
 

Chocotelegram ® perfektní nápad na dárek

Naše sladké čokoládové zprávy vytváříme z nejkvalitnější čokolády, kterou dáváme do speciálně navržených vkusných obálek. Takový dárek je naprosto ideálním sladkým a elegantním překvapením. Můžete si navrhnout vlastní čokoládovou zprávu nebo použít námi připravené varianty. Potřebujete dárek k příležitostem jako jsou zásnuby, svatby, narozeniny, jmeniny, omluvy nebo poděkování? Hledáte něco krásného k příležitosti zakončení školy, jako poděkování za výuku učitelům? Nebo byste chtěli sladce oslavit jiné svátky, jako třeba Vánoce, Velikonoce, Mezinárodní den žen, Den mužů, Den matek, Den otců nebo Valentýna? V Chocolissimo Vám pomůžeme vymyslet krásné a výjimečné dárky ke všem příležitostem.
 

Jedinečné přání pro nejbližší

Přestaly se Vám líbit obyčejné konvencionální přání? Nebo chcete někoho originálním způsobem pořádat o ruku? Vytvořte si vlastní přání z čokolády pomocí našeho Chocotelegramu. Díky zprávám z čokolády vyvoláte v nejbližších nostalgii skutečných dopisů, telegramů nebo pohlednic v nové překvapivé podobě. Zaručujeme, že jim uděláte ohromnou radost a Váš dárek si budou ještě dlouho po tom, co ho dostali, pamatovat. Chocotelegram je ideálním originálním, jedinečným, a především sladkým přáním!
 

Nápadité firemní dárky s logem

Chcete poděkovat svým obchodním partnerům? Hledáte nápad na dárky pro zaměstnance? Nebo slaví Vaše společnost výročí? Rádi Vám pomůžeme navrhnout firemní dárky s logem – čokoládový telegram, čokolády s fotografií nebo jiným potiskem. Po společné konzultaci s Vámi vytvoříme individualizovaný produkt, jehož design bude perfektně odpovídat Vaší image a firemní identitě. Vsaďte na personalizované dárky z lahodné čokolády a překvapte své obchodní partnery a zaměstnance.
Najdete nás také na těchto stránkách:
Kontakt
Pon. - Pá. 8:00 - 15:00
Zákaznické centrum: 

225 850 236
​776 496 115
E-mail: info@chocolissimo.cz

Obsluha firemních klientů:
E-mail: b2b@chocolissimo.cz

Více informací

Rádi Vám pomůžeme.
Máte dotaz ohledně produktu nebo doručení?
Chcte zjistit stav Vaši objednávky?

Pošlete zprávu

Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net