Pravidla odběru newsletteru MM Brown Sp. z o.o zobrazen na statické stránce a v vyskakovacích oknech.
 
I OBECNÁ USTANOVENÍ
1.1. Tyto pravidla (dále jen "pravidla") stanoví zásady používání služby MM Brown Newsletter (dále jen "služba")
1.2. Služba je poskytována elektronicky společností MM Brown Sp. z o.o. se sídlem na ul. Ostrowska 582, 61-324 Poznaň zaregistrovaná v obchodním rejstříku (Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego) pod číslem KRS: 0000671307, NIP: PL 7822424244, REGON: 300797727.
 
II.SLUŽBA NEWSLETTER
2.1. Poskytování služby spočívá v tom, že společnost MM Brown zasílá na e-mailovou adresu poskytnutou Uživatelem informace v elektronické podobě (dále jen "MM Brown Newsletter"). Služba je poskytována zdarma na dobu neurčitou.
2.2. MM Brown Newsletter obsahuje obchodní informace o firmě MM Brown, včetně informací o nabídce společnosti MM Brown, aktuálních nabídkách, speciálních nabídkách, propagačních akcích a slevách, včetně názorů a tiskových materiálů. Newsletter obsahuje také obchodní informace o subjektech spolupracujících s MM Brown, tj. odkazy na webové stránky spravované subjekty spolupracujícími s MM Brown. Newsletter také může posílat informace, které vás motivující k dokončení nákupů v obchodě a doporučení nakupovat produkty podobné k zakoupeným.
2.3. Tato služba je poskytována těm, kteří mají účet v obchodě (dále jen „Účet“), kteří vyjádřili souhlas odběru newsletteru, a také těm, kteří vyjádřili souhlas oběru newsletteru a uvedli svou e-mailovou adresu, ale nemají účet (dále : "Uživatelé"). Uživatelská e-mailová adresa bude použita k zasílání Newsletteru.
2.4. Chce-li uživatel odebírat MM Brown Newsletter, musí:
a) vybrat tuto  možnost v registračním formuláři při registraci nebo v Nastavení účtu nebo,
b) v sekci "newsletter" uvede svou e-mailovou adresu na stránce www.chocolissimo.cz.
MM Brown pošle uvítací e-mailovou zprávu na e-mailovou adresu uvedenou spolu s Pravidly.
2.5. Odběr Newsletteru začíná při zadání objednávky.
2.6. K využívání služby je nutné mít k dispozici počítač nebo jiné multimediální zařízení s přístupem k internetové síti a aktivním e-mailový účet (e-mail).
2.7 Odeslání newsletteru může Uživatel kdykoli zrušit. V případě osob, které mají účet, je možné tuto rezignaci provśt na svém účtu. Pro změnu nastavení, po přihašení na účet v části „Newsletter“ , je nutné vypnout vybranou možnost. Je možné spojit se přímo s poskytovatelem služby na e-mail: info@chocolissimo.cz
Jestliže odběratel Newsletteru úřet nemá může odhlásit odběr Newsletteru pomocí odkazu "odhlásit se" v zápatí každého přijatého newsletteru.

​III. OSOBNÍ ÚDAJE
3.1. Správcem osobních údajů je MM Brown Sp. z o.o. se sídlem ul. Ostrowska 582, 61-324 Poznań.
3.2. Osobní údaje jsou zpracovány za účelem poskytování služby.
3.3. Uživatel má právo přístupu ke svým údajům, jejich opravu, odstranění, převod a odebrání souhlasu pro další zpracování.
3.4. Poskytování osobních údajů je dobrovolné, ale bez podání osobních údajů nebude možné využívat službu.
3.5. Další informace týkající se osobních údajů a soukromí uživatelů jsou obsaženy v dokumentu nazvaném "Zásady ochrany osobních údajů", který je k dispozici na webové stránce www.chocolissimo.cz
 
IV.TECHNICKÉ POŽADAVKY A PRAVIDLA PŘÍSTUPU
 
4.1. Poskytování služeb se provádí pomocí datového komunikačního systému, který zajišťuje zpracování a skladování, stejně jako odesílání a přijímání údajů přes telekomunikační síť.
4.2. Uživateli je zakázáno poskytovat nezákonný obsah, včetně:
4.2.1. Informace a údaje zpracované způsobem, který představuje riziko narušení bezpečnosti IT;
4.2.2. Informace ohrožující a porušující práva duševního vlastnictví, včetně autorských práv a práv k ochranným známkám společnosti MM Brown nebo třetích stran;
4.2.3. Další informace a údaje porušující závazné právní předpisy.
4.3. Pro správné používání služby by uživatel měl mít:
4.3.1 počítač nebo zařízení s běžícím softwarem, který umožní prohlížet webové stránky (např Internet Explorer 10, Firefox 3, Opera 10, Chrome 4, Safari 6 nebo novější.) A přístup k internetu;
4.3.2 povolit soubory cookies;
4.3.3 povolit JavaScript, rámce a styly CSS;
4.3.4 operační systém (například iOS, Microsoft Windows XP, 7 a novější).
4.5. Před použitím služby, uživatel má povinnost seznámit se s obsahem právidel a zásady ochrany osobních údajů, k dispozici na webových stránkách obchodů společnosti MM Brown Sp. z o.o.
 
V.REKLAMACE
 
5.1. Všechny reklamace týkající se služby mohou být hlášeny:
a) písemně na adresu MM Brown Sp. z o.o., ul. Ostrowska 582, 61-324 Poznań
b) e-mailem na adresu: info@chocolissimo.cz.
5.2. Reklamace by měla obsahovat údaje o osobě podávající reklamaci (e-mailovou adresu, na níž byl newsletter zaslán, případně poštovní adresu), důvod reklamace a obsah žádosti.
5.3. Reklamace jsou řešeny MM Brown Sp. o.o. do 14 dnů od jejich obdržení, s výhradou odstavce 5.4 níže.
5.4. O způsobě vyřízení reklamace společnost MM Brown S. z o.o. oznámí osobě, která reklamaci podávala, písemně na adrese uvedené v reklamaci, nebo e-mailem - v závislosti na tom jak reklamace byla nahlášena.
 
VI.ZMĚNA PRAVIDEL A PŘÍSTUP K PRAVIDLŮM<
 
6.1. MM Brown Sp. z o.o. si vyhrazuje právo změny pravidel v případě změny právních předpisů, které mají přímý vliv na obsah Pravidel nebo uložení na MM Brown některých povinností ze strany státních orgánů, aktualizace údajů MM Brown, jakož i ke zlepšení poskytování služeb, zlepšení ochrany Vašeho soukromí a prevenci podvodů. O změnách pravidel budete informováni uvedením na internetových stránkách MM Brown informace o změnách v pravidlech. Toto prohlášení o změnách bude k náhledu na stránkach www.chocolissimo.cz MM Brown nejpozději do 14 po sobě jdoucích kalendářních dnů před vstupem v platnost nových pravidel.
6.2. Změny Pravidel vstupují v platnost v den uvedený spolu s informaci o změně, ale ne dříve než po uplynutí 14 kalendářních dnů od oznámení změn pravidel, s tou podmínkou, že revidované pravidla se budou vztahovat na Uživatele, pokud do 14 dnů od uvedení informací o změně neprohlásí rezignaci s poskytování služeb.
6.3. Pravidla jsou k dispozici zdarma na www.chocolissimo.cz ve formě, která umožňuje odběr, překopírovaní a uložení obsahu prostřednictvím telekomunikačního systému používaného uživatelem. Uložení, zabezpečení a poskytování obsahu ohledně odběru následuje prostřednictnívm elektronické zprávy, která bude odeslána na e-mailovou adresu uvedenou v rámci odběru Newsletter.
Sledujte sladké příležitosti a zprávy ze světa čokolády!
Najdete nás také na těchto stránkách:
Kontakt
Pon. - Pá. 8:00 - 15:00
Zákaznické centrum: 

​776 496 115
E-mail: info@chocolissimo.cz

Obsluha firemních klientů:
E-mail: b2b@chocolissimo.cz

Více informací

Rádi Vám pomůžeme.
Máte dotaz ohledně produktu nebo doručení?
Chcte zjistit stav Vaši objednávky?

Pošlete zprávu


Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net