Chocolissimo je naše vášeň!

Historie značky Chocolissimo je spojená s neustálým cestováním, objevováním stoleté tradice spojené s výrobou čokolády a experimentováním s chutí a kombinacemi složení. Chocolissimo je především naší vášní, kterou prohlubujeme každý den, abychom Vám mohli nabídnout pouze produkty nejvyšší kvality s jedinečnou chutí, vůní i vzhledem. Mezi mnoha vynikajícími prémiovými čokoládovými produkty vznikla koncepce na vytvoření unikátní kolekce obsahující nejlepší a nejzajímavější chuťové výrobky, u kterých bude pozornost na detail upřena až k hranicím možností. Díky tomu jsme získali dokonalý celkový efekt, který se představuje výjimečným způsobem. Tak vznikla značka Chocolissimo.

Rozmanitost čokoládových podob

Výrobky naší značky, to není jen kvalita a chuť čokolády, která je určená pro gurmány. Dbáme také na rozmanitost sortimentu. Máme na vědomí, že čokoláda byla od věků podávána na stolech při oslavách, je formou výjimečných dárků a je také konzumována pro uspokojení vlastních potřeb. Proto u nás naleznete okolo 300 chutí ručně vyráběných pralinek, horkou čokoládu rozličných druhů, čokoládové fondue, ručně vylévané čokoládové tabulky, ve kterých jsou spojeny originálních chutě a vůně, rozmanité druhy čokoládových lanýžů, ovoce v čokoládě – to jsou jen některé z nespočetných čokoládových možností. Každý výrobek Chocolissimo je ztělesněný požitek naplněný pozitivními emocemi a silnými dojmy.

Tradiční receptury a unikátní chutě

Naše firma funguje již od roku 2004 – značka od počátku svého vzniku patří k obchodní skupině MM Brown. Firma působí v celé Evropě a je výrobcem a distributorem čokoládových produktů pro náročnější klientelu. Součástí značky jsou cukrářské závody ve Francii, Belgii, Německu, Holandsku, Švýcarsku a dokonce i v Maďarsku a Austrálii. Výrobky Chocolissimo představují to nejzajímavější, co můžete získat v čokoládovém světě. Jsou vyrobené na základě nejpřísněji střežených receptur zkušených čokoládových mistrů.

Počítáme s Vaším názorem

Výrobky MM Brown a především vedoucí značku Chocolissimo je možné nalézt v celé Evropě včetně České a Slovenské republiky. Jsme si vědomi toho, že pečlivá péče o zákazníka se projeví důvěrou a sympatií. Vážíme si Vašich názorů a připomínek ohledně naší obsluhy, způsobu balení čokolády a dalších služeb. Získané informace uplatňujeme pro neustálý rozvoj a zlepšování naší nabídky. Výměnou za názory klientů se každý den odvděčujeme vytvářením nejlepších chutí v decentní formě. Budeme i nadále navštěvovat blízké i vzdálené kouty světa a hledat inspirace, chutě, vůně a tajemství. Současně s našimi nápady se s Vámi budeme dělit i o naše nadšení a radost – hodnoty které tvoří Chocolissimo.
Sledujte sladké příležitosti a zprávy ze světa čokolády!
Najdete nás také na těchto stránkách:
Kontakt
Pon. - Pá. 8:00 - 15:00
Zákaznické centrum: 

E-mail: info@chocolissimo.cz

Obsluha firemních klientů:
E-mail: b2b@chocolissimo.cz

Více informací

Rádi Vám pomůžeme.
Máte dotaz ohledně produktu nebo doručení?
Chcte zjistit stav Vaši objednávky?

Pošlete zprávu


Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net