5 tipů na vánoční dárky pro kolegy z práce

Kategorie: Lifestyle

Vánoční období Vám nabízí ideální příležitost na vyjádření spolupracovníkům, že si jejich přítomnosti vážíte a docela dost toho o nich víte. Pokud Vám ale chybí nápady, jakou pozornost kamarádce nebo kamarádovi k Vánocům pořídit, nebojte se. Chocolissimo přichází na pomoc! Tady je pět originálních nápadů na drobnosti, které bezpochyby Vaše kolegy potěší.

Více

Vánoční dárky do 350 Kč – podívejte se na tipy od Chocolissima

20.11.2023 Kategorie: Lifestyle

Obdarovávat své blízké je obzvláště důležité během Vánoc. Ne vždy ale musíte utratit majlant, abyste někomu udělali radost. Proto pro vás máme návrhy na fantasticky kreativní a zároveň levné vánoční dárky až do 350 Kč. Jedná se o jedinečné, čokoládové dárky, které obdarované bezpochyby potěší!!

Více

Jaké dárky pro svatební hosty?

25.10.2023 Kategorie: Lifestyle

Před svatbou pro snoubence přichází důležité období plné důležitých rozhodnutí. Jedním z nich je výběr dokonalého dárku pro svatební hosty, aby na tento krásný a láskyplný den vzpomínali ještě dlouho po svatbě.

Více

Ideální dárek ke Dni otců

08.06.2018 Kategorie: Lifestyle

Klasické nebo elegantní? Jaký je nejlepší dárek pro tátu? Poradíme, jaký dárek vybrat, aby ladil s vaší postavou, chutnal úžasně a dlouho na něj vzpomínal! Podívejte se na naše inspirace na dárky ke Dni otců a vyberte si jedinečný dárek pro tatínka s doručením 23. června.

Více

Jaký dárek ke svátku? 7 univerzálních dárků

03.08.2023 Kategorie: Lifestyle

V naší kultuře měla jména vždy zvláštní význam a jejich výběru se přikládá velký význam. To lze mimo jiné prokázat: tradice slavení jmenin. Pokud přemýšlíte, co koupit milovanému ke svátku, máme pro vás pár výjimečně sladkých, čokoládových návrhů.

Více
Sledujte sladké příležitosti a zprávy ze světa čokolády!
Najdete nás také na těchto stránkách:
Kontakt
Pon. - Pá. 8:00 - 15:00
Zákaznické centrum: 

225 850 236
​776 496 115
E-mail: info@chocolissimo.cz

Obsluha firemních klientů:
E-mail: b2b@chocolissimo.cz

Více informací

Rádi Vám pomůžeme.
Máte dotaz ohledně produktu nebo doručení?
Chcte zjistit stav Vaši objednávky?

Pošlete zprávu


Copyright © 2014-2023. E-commerce by best.net