Tipy na dárky ke Dni otců 2024 - co dát tátovi k jeho svátku?

27.05.2024 Kategorie: Lifestyle

Den otců je čím dál blíž a Vy stále netušíte, čím tátovi udělat radost? Nebojte se, u Chocolissima najdete spoustu jedinečných (a sladkých!) dárkových inspirací. Co koupit ke Dni otců v roce 2024? Níže najdete až sedm tipů na chutné, kreativní a originální dárky!

Více

Jaký dárek pro maminku ke Dni matek? Inspirace na dárky pro rok 2024

Kategorie: Lifestyle

Hledáte ideální dárek pro maminku ke Dni matek? Chcete, aby byl výjimečný, vykouzlil jí úsměv na tváři a dlouho na něj vzpomínala? Žádný problém – víme, jak vám s tím pomoci. Vsaďte letos na čokoládové dárky od Chocolissima a věnujte mamince speciální sladkou pochoutku!

Více

Jaký dárek koupit k Velikonocům?

15.03.2024 Kategorie: Lifestyle

Velikonoce se nezadržitelně blíží! A spolu s tím – čas hledání jedinečných dárků pro své blízké. Jedním z nejoblíbenějších symbolů těchto radostných svátků je samozřejmě velikonoční zajíček, který se stal nedílnou součástí velikonoční tradice. Nesmíme však zapomínat ani na vajíčka, kuřátka a další symboly, které si s Velikonocemi spojujeme. Připravili jsme pro Vás až deset zajímavých tipů, jaké dárky můžete pro své blízké vybrat.🤎

Více

Jak strávit Valentýna? 9 čokoládových inspirací pro romantický večer

08.02.2024 Kategorie: Lifestyle

Jak vyjímečně strávit Valentýna s druhou polovičkou? Co můžete dělat pro to, aby byl váš čas zajímavý? Jaké netradiční atrakce stojí za to naplánovat, abyste si ještě dlouho pamatovali blížící se svátek zamilovaných? Podívejte se na naše nápady na sladké a výjimečné dárky k Valentýnu!

Více

Neobvyklé tipy na valentýnské dárky pro muže

Kategorie: Lifestyle

Hledáte něco opravdu výjimečného pro svou drahou polovičku? Marně si lámete hlavu s tím, jakou hračku mu letos pořídit? Možná se Vám např. hodinky, košile nebo knížka nezdají dost dobré (nebo dostatečně romantické)? Pokud je to tak, máme pro Vás několik zajímavých tipů na valentýnské dárky. Dozvíte se, proč je výběr čokoládových dárků vždycky trefou do černého.

Více

Co koupit manželce k Valentýnu? 3 tipy na romantické dárky

Kategorie: Lifestyle

Je Vaše drahá polovička milovnicí sladkostí? Vůbec nás to nepřekvapuje! Dokonce jsme za to rádi, protože máme spoustu nápadů na valentýnské dárky, které by se jí mohly líbit (a chutnat 😉). Pohodlně se tedy usaďte a čtěte dál. Napovíme Vám, jaké valentýnské dárky stojí za to koupit! 

Více
Sledujte sladké příležitosti a zprávy ze světa čokolády!
Najdete nás také na těchto stránkách:
Kontakt
Pon. - Pá. 8:00 - 15:00
Zákaznické centrum: 

​776 496 115
E-mail: info@chocolissimo.cz

Obsluha firemních klientů:
E-mail: b2b@chocolissimo.cz

Více informací

Rádi Vám pomůžeme.
Máte dotaz ohledně produktu nebo doručení?
Chcte zjistit stav Vaši objednávky?

Pošlete zprávu


Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net